Wykładowca napisze pracę dyplomową

Województwo: Podlaskie Miasto: Białystok 53°7'57"N 23°10'8"N ID ogłoszenia: 883 176 518

Nazwa firmy:

Chętnie pomogę napisać pracę zaliczeniową, magisterską, licencjacką lub inżynierską. Specjalizuje się w dziedzinie ekonomicznej, jednak z uwagi na szerokie pole zainteresowań czekam na propozycje tematyczne z innych dziedzin. Od kilku lat pracuję na jednej z prywatnych uczelni w Białymstoku. Mam duże doświadczenia jako promotor, znam wszystkie zasady pisania prac, wiem jak napisać dobrze pracę na poziomie „studenta”. Gwarantuję, że praca przejdzie przez system plagiat, a promotor nie zauważy, iż pracę napisał ktoś inny. Udzielam wiele fachowych wskazówek. Opieram się na DYSKRECJI, która jest niezbędna dla mnie jak i dla samego studenta. Proszę pisać na adres:

Podobne zdjęcia

Ogłoszenia podobne do Wykładowca napisze pracę dyplomową w materiałach edukacyjnych w Białymstoku.

Napisze prace

| Wolbrom, Cały kraj