Usługi tłumaczeniowe pl de de pl pisanie Redakcja tekstu

Województwo: Zachodnio-pomorskie Miasto: Szczecin 53°25'43"N 14°33'10"N ID ogłoszenia: 883 815 423

Cena:

Oferuję tłumaczenia pisemne pol-niem i niem-pol oraz pisanie prac semestralnych w języku niemieckim. Sprawdzam prace już napisane pod kątem gramatycznym, stylistycznym i ortograficznym (np. prace licencjackie, magisterskie, analizy, raporty) Pomagam przy pracach pisemnych i rozwiązuję zadania domowe. Ponadto przygotuję do: - matury, klasówki, kartkówki, sprawdzianu, odpowiedzi ustnej, prezentacji - kolokwium, zaliczenia - egzaminów na uczelni - egzaminów komisyjnych - certyfikatów językowych - rozmowy kwalifikacyjnej w języku niemieckim Przygotowuję również lekcje na życzenie klienta (np. słownictwo biznesowe, ekonomiczne, medyczne, prawnicze itp.) Dostosowuję lekcje do indywidualnego poziomu ucznia. Zapewniam materiały gratis! Możliwy dojazd do ucznia/klienta. tel.

Ogłoszenia podobne do Usługi tłumaczeniowe pl de de pl pisanie Redakcja tekstu w materiałach edukacyjnych w Szczecinie. Sprawdź co jeszcze możesz w: pisanie prac z filozofii, pisanie prezentacji maturalnych.

Pisanie prac i przepisywanie tekstu

| Puławy, Lubelskie | Oferuję

Usługi Redagowania tekstu dla studentów

| Katowice, Śląskie | Oferuję